0541 146 65 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Flash Disk & SD Kart Veri Kurtarma

Flash Disk & SD Kart Veri Kurtarma

 

HAN Veri Kurtarma, şimdiye kadar üretilen hemen hemen her marka flash bellek tabanlı depolama cihazından gelen verileri başarıyla kurtardı.

 

Transcend, Corsair, OCZ, SanDisk, Kingston ve A-Data gibi şirketler, NAND flash bellek teknolojisine dayanan çeşitli türlerde flash bellek tabanlı depolama aygıtları üretmektedir.

 

 • USB Flash drive
 •  Compact Flash Card
 •  Secure Digital(SD)
 •  miniSD
 •  microSD
 •  Smart Media Card
 •  SDHC Flash Card
 •  Multimedia card(MMC)
 •  Memory stick
 •  Memory stick Duo
 •  Memory stick Pro
 •  Memory stick HG
 •  Memory stick Micro
 •  xD-Picture Card

 

 

HAN Veri Kurtarma, fiziksel olarak zarar görmüş, işletim sistemleri tarafından tanınmamış veya kameralarda ve diğer aygıtlarda okunmayan, flash ortam aygıtlarındaki verileri kurtarabilir. Buna, 0 MB boyutunda görüntülenen, bilgisayar tarafından tanınmayan veya aygıt formatlamanızı isteyen flash sürücüler de dahildir.

 

USB Flash sürücüsü, SD Kart, Memory Stick veya SSD sürücüsü gibi katı hal depolama aygıtlarının diğer taşınabilir depolama ortamlarına göre birkaç avantajı vardır. Disket, sabit disk veya ZIP sürücüsü gibi depolama aygıtlarıyla karşılaştırıldığında, flash bellek tabanlı depolama aygıtları daha hızlıdır, daha yüksek depolama yoğunluğuna sahiptir ve hareketli parça içermez. Ancak, ne tür bir depolama aygıtı olursa olsun, er ya da geç arıza ile karşılaşılması mümkündür.

 

 

Tüketiciler için, hangi teknolojiyi aldıklarını belirlemek genellikle zordur. Aynı plastik kapaklı aynı USB flaş modeli, geleneksel veya monolitik flaş içerebilir. Bu hem tüketiciler hem de tecrübesiz veri kurtarma teknisyenleri için sorunlara yol açabilmektedir.

 

Aşırı Maliyet Olmadan Flash Bellek Veri Kurtarma

 

Monolitik flaş aygıtları için veri alma hizmetleri pahalıdır ve çoğu veri kurtarma şirketi karmaşıklığı ve maliyeti nedeniyle bundan kaçınır.

Monolitik flaş ortamları için farklı işlemler gereklidir. Monolitik flaş cihazlarından veri kurtarmak için, okuyucumuzu doğrudan koruyucu bir tabaka altında gizlenmiş olan test noktalarına doğrudan bağlamamız gerekir. Piyasadaki yüzlerce farklı cihaz nedeniyle pinler de farklı olabilir. Bunu çözmek için, doğru pin-out’u bulmak için tecrübelerimizden yararlanıyoruz. Bellek yongasına doğrudan eriştikten ve doğru ham dökümü aldıktan sonra, veri kurtarma prosedürü geleneksel SSD veya Flash sürücü ile aynıdır.

 

Tıpkı şarj edilebilir bir pil birkaç yüz devirden sonra şarj alma yeteneğini kaybettiği gibi, uçucu olmayan NAND flash bellek yongaları da binlerce yazma / silme döngüsünden sonra verileri tutma yeteneğini kaybeder. Bununla birlikte, çoğu durumda, flash bellek aygıtı, aygıtın içindeki başarısız bir bileşen veya fiziksel hasar nedeniyle çalışmayı durdurur. Bu olduğunda, modern yazılım çözümleri, cihazın yazılıma erişemeyeceği için veri alamaz.

 

USB Flash Veri Kurtarma – Hızlı ve Güvenli

HAN Veri Kurtarma Servisi, tek tek NAND flash bellek yongalarını ham görüntülere okumadan sonra tersine tasarlanmış hata düzeltme ve her görüntüyü deşifre etmek için özel haritalama algoritmaları kullanarak çok sayıda deşifre edilmemiş segmenti tam montaj halinde birleştirmek için geliştirilmiş bir flash bellek kurtarma işlemi geliştirdi. Elde edilen görüntü daha sonra normal veri kurtarma yöntemleri kullanılarak işlenebilir.

HAN Veri Kurtarma ile, USB Flash sürücünüz, SD Kart, Memory Stick veya en yeni SSD sürücünüz olsun, verileriniz profesyonel ellerde. Verilerinizi kaybettiyseniz ve birçok veri türünü kurtarmanın yanı sıra, flash dosyası kurtarma, flash bellek kurtarma, usb flash kurtarma veya flash disk kurtarma işlemlerine de ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin