0541 146 65 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Apple Veri Kurtarma

Apple Veri Kurtarma Hizmetleri

Kullanıcıların  Apple cihazlarından ayrılamadıkları bir gerçek olarak görülmektedir. Zaman içinde, Mac’ler ve diğer Apple ürünleri kişisel bilgi işlem araçlarından daha fazlası olur; dijital olarak hayatınızın içinde ciddi yer edindiler. Çoğu kişi Apple cihazlardan veri kurtarma hakkında cihazı bozulana kadar herhangi bir bilgi sahibi olmuyor.  iMac veya MacBookunuz donanım arızası veya insan hatası nedeniyle arıza verebilir. Düşebilir  veya çevresel koşullara aşırı maruz kalırlar. Genellikle kullanıcılar yaklaşmakta olan bir sürücü arızasının uyarı işaretlerini bile duymazlar.Arızanın nedeni ne olursa olsun, birdenbire Mac’inizden veri kurtarmak için profesyonel yardıma ihtiyaç duyarak kendinizi  internette arama yaparken bulabilirsiniz.

HAN Veri Kurtarma’da, aşağıdakiler de dahil olmak üzere her tür Mac’ten dosya alma konusunda uzmanız:

  • iMac
  • Mac Pro
  • Mac Mini
  • MacBook
  • MacBook Pro
  • MacBook Air

 

Farklı Depolama Ortamlarından Apple Mac Veri Kurtarma

Farklı Mac’ler farklı tür medya depolama alanlarını kullanır. HAN Veri Kurtarma herhangi bir modelde bir Mac masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız olsun, verilerinizi almak için deneyim, araçlar ve bilgi tabanına sahiptir. HAN Veri Kurtarma, rakiplerimizin kurtarılamaz buldukları sabit disklerden veri kurtarma işlemi ile bilinir. Apple Mac veri kurtarma uzmanlarımız verileri geri alamazsa, kimse alamaz. Katı hal sürücüleri, geleneksel sabit sürücülerden veri kurtarma konusunda benzersiz zorluklar sunar. Mac veri kurtarma uzmanlarımız, verilerinizi yeniden bir araya getirmek için tersine tasarlanmış gelişmiş hata düzeltme ve özel haritalama algoritmaları içeren oldukça gelişmiş flaş kurtarma teknolojisi geliştirmiştir. Ayrıca, bu aygıtlar tarafından kullanılan tüm Mac dosya sistemleri için özel olarak tasarlanmış özel kurtarma araçlarını kullanıyoruz.

MAC OS X VERİ KURTARMA ZORLUKLARI
Verilerinizi Mac’inizden kurtarmanız yeterli değildir. Muhtemelen bildiğiniz gibi, tüm Apple cihazları fotoğraf ve videoları tamamen kategorize edilmiş ve düzenlenmiş kütüphanelere kaydederek kullanıcılara göz atmayı ve aramayı kolaylaştırır. Bu kütüphaneler, bütünlüklerinde nasıl korunacağımızı bildiğimiz karmaşık bir bağlantı sistemine dayanır. Yanlışlıkla düğün hediyesi olarak aldığınız pahalı bir cam servis tabağını düşürdüğünüzü ve yere çarptığını hayal edin. Evet, tek tek cam parçalarını toplayabilirsiniz, ama bu parçaları ne yapıyorsunuz? HAN Veri Kurtarma’da, yalnızca değerli resimlerinizi ve videolarınızı kurtarmaz ve bunları büyük bir organize edilmemiş kümede size geri göndeririz. Rakiplerimizin hizmetlerinden farklı olarak, veri kurtarma sürecimiz yalnızca tek tek dosyaları değil, kitaplığınızın tamamen bozulmamış olarak alınmasını içerir.

Benzer şekilde, Mac’ler ayrıca, yedeklerinizi karmaşık bir bulmacanın içine ayıran Time Machine adında yerleşik bir yedekleme yazılımı çözümü kullanmaktadır. HAN Veri Kurtarma’da bu bulmacanın nasıl kurtarılacağını ve yeniden kurulacağını da biliyoruz.

Lütfen normal kullanımda işlevsel olmayan ve HAN Veri Kurtarma tarafından üzerinde veri kurtarma işlemi yapmış sürücülerin garanti hizmeti için Apple’a iade edilebileceğini unutmayın. “Veri yok – Ücret yok” politikamız, müşterilerimizin yalnızca başarılı veri kurtarma durumları için, yani Mac’lerinden gelen kritik veriler kurtarıldığında ödeme yapmalarını garanti eder. Bununla birlikte, herhangi bir veri kurtarma şirketi tarafından yapılan veri kurtarma hizmetinin maliyeti, Apple Sınırlı Garantisi kapsamında değildir.

 

HAN Veri Kurtarma , Apple Mac’leri kurtarma konusunda tecrübeli ve bilgilidir. İşinizi veya okul projenizi kaybettiyseniz, geçmiş tatillerin en sevdiğiniz resimleri, çocuğunuzun unutulmaz başarılarının videoları, bazı özel anları hatırlatan en sevdiğiniz şarkılar, HAN Veri Kurtarma mühendislerinin bilgisine ve profesyonel ellerine güvenin. Veri kurtarma uzmanımızla görüşme yapmak ücretsizdir, bizi arayın.