0541 146 65 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akıllı Telefon Veri Kurtarma

Android Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Veri Kurtarma Hizmetleri

HAN Veri Kurtarma, dahili PCI-e Zcopy Ultra anakartımızın en yeni nesline dayanan yazılım ve donanım araçlarını içeren Android Cihazlardan veri kurtarmak için yeni bir teknoloji geliştirmiştir. Bu kart aynı zamanda SSD’leri, SD ve MMC kartlarını, monolitik flash bellek cihazlarını da destekler. Mantıksal yolsuzluk veya fiziksel zarar görmüş olmaları durumunda Android cihazlardan verileri kurtarabiliriz. Mühendislerimiz, akıllı telefonlar ve tabletler, dizüstü bilgisayarlar, netbooklar veya akıllı kitaplar gibi üretilen neredeyse her tür Android markalı cihazdan elde edilen verileri başarıyla kurtardılar. Ayrıca, Android işletim sistemi kameralarda, akıllı gözlüklerde, akıllı saatlerde, kulaklıklarda, arabalarda ve taşınabilir medya oynatıcılarda kullanılmıştır.

 

Tüm bu taşınabilir cihazlar çok fazla suiistimal ediyor ve günümüzün mobil teknolojisi ile gün geçtikçe Android tabanlı cihazlarda daha fazla kritik veri depolanıyor. Android akıllı telefonlar ve tabletler su ve ısı ya da kazayla düşme gibi farklı çevresel faktörlere maruz kaldıklarında, bu araçlar veri kaybına karşı çok daha hassastır. Taşınabilirliği, bu sofistike ve gerekli Android mobil cihazlarını veri kaybı için ana aday yapar. Cihazınız tamamen kırılsa, sıvıya batırılmışsa veya erimiş olsa bile – HAN Veri Kurtarma’ya verilerinizi alma şansı verin.

 

Android tabanlı cihazlardaki tüm bilgiler, dahili hafızaya veya ek SD kartlara bakılmaksızın, flaş medyada saklanır. HAN Veri Kurtarma, tek tek flash bellek yongalarını ham görüntülere okumayı, ardından tersine görüntülenmiş hata düzeltmeyi ve her bir görüntüyü deşifre etmek ve bunları birleştirmek için özel harita algoritmalarını uygulamaktan oluşan gelişmiş bir flaş kurtarma teknolojisi geliştirmiştir. Ortaya çıkan görüntü daha sonra mevcut veri kurtarma yöntemleri kullanılarak işlenebilir.

Android OS 2.1 ve üzeri sürümlerde Samsung, HTC, LG, Sony, Huawei, Xiaomi  ve diğer akıllı telefon ve tablet cihazlarını destekliyoruz

Android cihazlarından ne kurtarılabilir? Galeri – Silinmiş fotoğraflar, JPREG ve RAW resimler dahil olmak üzere orijinal biçimde kurtarılabilir;Video – Kayıp videolar P4 / 3GP / AVI / WMV / FLV / RMVB / M4V / MOV formatında alınabilir;Ses – AAC / MP3 / WAV formatında silinmiş ses dosyaları kurtarılabilir;Mesajlar – E-posta ve SMS içeriği, telefon numarası ve silinen Android mesajlarının gönderilme tarihi;Rehber – isimler, iş unvanı, e-posta, telefon vb. Gibi bilgiler;Belgeler – DOC / XLS / PPT / PDF / HTML / ZIP / RAR biçimindeki belgelerin kurtarılması, mevcut HAN Veri Kurtarma teknolojisiyle tam olarak desteklenir.

 

HAN Veri Kurtarma ile Android tabanlı bir akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya kameranız olsun, verileriniz en profesyonel ellerde. Verilerinizi kaybettiyseniz ve fotoğraf, video veya diğer değerli dosyalarınızı Android cihazınızın dahili veya harici belleğinden almanız gerekiyorsa, bizi arayın veya hemen veri kurtarma işlemine başlayalım.