0541 146 65 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

SSD Veri Kurtarma

SSD Veri Kurtarma – Katı Hal Sürücü Kurtarma Servisi

 

HAN Veri Kurtarma değerli verilerinizi geri almanıza yardımcı olmak için burada.. Müşterilerimize öncelikli olarak kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte  kendimiz geliştiriyoruz bunu, araştırma ve geliştirmeye yoğun bir şekilde yatırım yaparak başarıyoruz. SSD disklerden veri kurtarma konusunda diğer firmalara liderlik ediyoruz. SSD sürücülerini kurtarmak için kendi şirket içi donanım ve yazılımımızı geliştiren tek şirketiz. Verilerinizi kurtarmak için yalnızca bir şansınız olabilir. HAN Veri Kurtarmayı seçmeni için bir çok neden bulunmaktadır ;

 

SSD TEKNOLOJİSİ ÇOK KARMAŞIK OLABİLİR Bu nedenle, Müşterilerimizden bize nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamalarına yardımcı olmak için bizi aramalarını rica ediyoruz.

SSD veri Kurtarmada ÖNCÜ FİRMAYIZ. Rakiplerimizden daha fazla marka ve SSD depolama modelini destekliyoruz. Ar-Ge yatırımımız nedeniyle uzmanlarımız Samsung, Intel veya Phison tabanlı SSD’ler gibi kendinden şifreli sürücülerden veri alabiliyor.

Mümkün olan en hızlı şekilde verini geri istiyorsun Müşterilerimizin verilerini mümkün olduğunca çabuk geri almak istediklerini biliyoruz. Eşsiz çıkarma işlemimiz, daha hızlı bir kurtarma işlemi için aynı anda birden fazla veri setini okumamızı sağlıyor.

YÜKSEK BAŞARI ORANLARI SSD Veri Kurtarma konusunda  % 98’lik bir başarı oranını aştık. Sektördeki en yüksek başarı oranlarından biri olmaktadır.

 

ÜCRETSİZ İLK TEŞHİS  Müşterilerimize ücretsiz ilk değerlendirme sunuyoruz, buna göre herşey  dahil bir fiyat belirliyor  ve  VERİ KURTARAMAZSAK Ücret talep etmiyoruz.

 

SSD Veri Kurtarma

 

HAN Veri Kurtarma, MLC, eMLC, TLC veya SLC NAND flash bellek teknolojilerindeki tüm dizüstü bilgisayar, notebook ve sunucu depolama markaları ve modelleri için çeşitli katı hal sürücülerinde veri kurtarma hizmetleri sunar. Sabit disk sürücülerinden (HDD’ler) farklı olarak, katı hal depolama aygıtlarında hareketli parça yoktur. Bu, SSD’de verilerin daha güvenli olduğu konusunda yanlış bir izlenim yaratıyor. Ancak durum böyle değildir. SSD’ler, ani güç kaybı, manyetik alanlar ve elektrik yükleri dahil olmak üzere, tipik HDD’lerden biraz daha hassastır. Ayrıca, SSD’lerin sınırlı sayıda yazma döngüsü olduğundan, bunlara yazma yeteneği sonunda yıpranacak ve potansiyel veri kaybına yol açacaktır. Çoğu SSD, güvenilirliği ve depolama hızını artırmak için karmaşık denetleyici teknolojisini kullanır. Yüksek performanslı bir SSD’nin içindeki mimari, çoğu RAID sistemdeki mimariden daha karmaşıktır. Mantıksal adresleri fiziksel medya konumlarına eşleyen algoritmalar, üreticiden üreticiye değişir ve detaylar yakından korunan ticari sırlardır.

Bugün SSD ve HDD üreticilerinin çoğu, yetkisiz erişimi önlemek için varsayılan olarak donanım tabanlı tam sürücü şifrelemesini kullanıyor. AES şifreleme anahtarını sürücülerden çıkarabiliyoruz. HAN Veri Kurtarma kilitli SSD sürücülerden verilere erişebilir. Aynı şekilde, şarj edilebilir bir pil birkaç yüz devirden sonra şarjını kaybeder, uçucu olmayan SSD’ler binlerce yazma / silme döngüsünden sonra verileri tutma yeteneklerini kaybedebilir.

 

 

SSD VERİLERİMİZ GERİ KAZANIM SÜRECİNİZ ÜRETİCİ’nin GEREKLİLİKLERİNİ BİRLEŞTİRDİ.

 

Bir blok veri tutma yeteneğini kaybettiğinde veya sürücünün hata düzeltme (ECC) algoritması ile düzeltilemeyen veri hataları meydana geldiğinde, blok kullanılabilir bir yedek havuzdan biriyle değiştirilir. Yedek bloklar tükendiğinde ve başka bir hata meydana geldiğinde, SSD kritik arıza durumuna ulaşır ve değiştirilmesi gerekir. Gelişmiş ECC ve tüm flash ortamındaki aşınma dengelemesi gibi SSD yönetimi algoritmaları, sürücünün çalışma ömrünü en üst düzeye çıkarır ve sistem düzeyinde dayanıklılığı artırır.Kontrolör çipinin üretim ve programlamasının özel niteliği nedeniyle, her flash ve SSD geri kazanım durumu benzersizdir. Öncelikle SSD kurtarma işleminizi tamamlamak için gerekli adımları belirleyeceğiz ve onay için sizinle iletişime geçeceğiz. Onayınızla birlikte mühendislerimiz kurtarma ,işlemine başlyacak, verileri doğrulayacak ve başka bir sürücü, USB flasha uygun bir yedekleme yapılacaktır.