0541 146 65 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ekibimiz

Anasayfa » Ekibimiz

Ekibimiz

Değerli ziyaretçilerimiz sitemiz hizmet verdiği alanlarda uzman ekibi sayesinde siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ekibimizin uzmanlık alanlarına göre çalışma alanları ve iş tecrübelerini inceleyebilirsiniz. Uzmanlarımız  adliyelerde yeminli bilirkişi olarak görev yapmakta olan , yurt içi ve yurt dışında lisans, yüksek lisans eğitimini tamamlamış, gerekli alanlarda sertifika sahibi , kolluk kuvvetlerinde görevli personellerden ve diğer iş kollarında çalışan güncel teknolojiyi ve hukuk sistemini takip eden kişilerden oluşmaktadır. Raporun nitelik kazanması açısından diğer uzmanlık alanlarından görüş alınarak raporlandırma yapılmaktadır.

Görüntü, Video ve Ses İnceleme

Bu alanda çalışan uzmanlarımız Emniyet Genel Müdürlüğü Olay Yeri Şube ve Bilişim Şubede alanlarına yönelik başarılı çalışmalarda bulunmuşlardır. Buna ek adli ses inceleme konusunda akademik çalışmaları olan uzmnalarımızda mevcuttur.Kamera ve Görüntü sistemleri iyileştirmeleri uzmanlarımız bu alanda sektörde uzun zaman hizmet vermiş kişilerdir. Uzmanlarımızın bu alanda makale ve kitaplarıda bulunmaktadır.

Yazı, İmza, Grafoloji ve Adli Belge İnceleme

Bu alanda çalışan uzmanlarımız Emniyet Genel Müdürlüğü, Kriminal Laboratuarlar ve Üniversiteler kapsamında bu alanda çalışmalarda bulunmuş ,Adli Tıp konusunda yüksek lisans ve doktora çalışmaları bulunan kişilerden oluşmaktadır. Ayrıyetten uzmanlarımızın bu alanda makale ve kitaplarıda bulunmaktadır.

Trafik Kazası İnceleme 

Bu alanda hizmet vermekte olan uzmalarımız Emniyet Genel Müdürlüğü  Trafik Şube bünyesinde çalışmış yönetmeliklere hakim kişilerdir.Bu alanda ihtiyaç olduğu takdirde karayolu mühendisliği, makine mühendisliği alanlarından yardım alınmaktadır.

 

Mühendislik Alanları

Bu alanda hizmet vermekte olan uzmanlarımız meslekte 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan kişilerden oluşmaktadır.Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı, İş Sağlığı ve güvenliği uzmanlığı belgelerine sahiptirler